Aplica spontan

Tehnician instalare și mentenanță echipamente tehnice - Iasi

Data introducerii: 18 iunie 2024

Responsabilitati:

Locație: Iasi / Voinesti, cu deplasări frecvente la clienți în Iasi

  • Instalarea echipamentelor companiei (dozatoare mașini de spălat vase/rufe, dispensere) la sediul clienților.
  • Asigurarea corectei funcționări a echipamentelor, garantând siguranța utilizatorilor.
  • Instruirea utilizatorilor cu privire la utilizarea și întreținerea echipamentelor.
  • Mentenanța și repararea echipamentelor defecte la sediul clientului sau la sediul companiei.

Cerinte:

  • Abilități tehnice solide și înțelegerea principiilor de funcționare a echipamentelor.
  • Experiență în instalarea și mentenanța echipamentelor similare reprezintă un avantaj.
  • Capacitatea de a diagnostica și repara echipamentele în mod eficient.
  • Disponibilitate pentru vizite periodice de mentenanță în zona alocată

Beneficii:

  • Bonuri de masa in valoare de 40 lei pe luna.
  • Prime de sarbatori si vouchere de vacanta.
  • Reducere la achizitia de produse Misavan. Cumperi produsele mai ieftin decat de la magazin.