Aplica spontan

Gestionar - Iasi

Data introducerii: 22 martie 2024

Responsabilitati:

Ne pregătim să deschidem o fabrică nouă pentru producția de produse profesionale de curățenie si angajam persoane harnice. Oferta noastra de angajare vine cu promisiunea unui loc de munca sigur, salariu oferit la timp, o locatie noua echipata pentru a oferi confort.

Descriere post:

Receptioneaza cantitativ marfurile
Aranjeaza pe rafturi marfurile conform specificatiilor
Întocmeste intrarile si iesirile de materiale in sistemul de gestiune
Pregateste marfa pentru productie
Verifica marfa receptionata de la productie
Pregateste comenzile catre clienti
Transmite date privind avizele de transport  si se asigura de corectitudinea acestora
Receptioneaza si transmite inregistrarea rebuturilor
Verifica stocurile fizice in corelatie cu cele scriptice
Raspunde de corectitudinea inventarelor
Respecta cu strictete regulile de securitate si siguranta la locul de munca

Cerinte:

Studii medii
Experienta constituie un avantaj
Cunostinte de operare PC
Aptitudini de calcul matematic
Atent la detalii, serios , responsabil
Aptitidini de organizare
Foarte bune abilitati de comunicare si de munca in echipa
Atitudine pozitiva la locul de munca
Permis conducere cat.B

Beneficii:

Transport asigurat pe raza orașului Iași la sediul din Parc Industrial Miroslava

Bonuri de masa de 40 lei / zi, prime de sarbători și de vacanță.

Reducere la achiziția de produse de curățenie Misavan