Aplica spontan

Operator producție - Iasi

Data introducerii: 22 martie 2024

Responsabilitati:

Ne pregătim să deschidem o fabrică nouă pentru producția de produse profesionale de curățenie si angajam persoane harnice. Oferta noastra de angajare vine cu promisiunea unui loc de munca sigur, salariu oferit la timp, o locatie noua echipata pentru a oferi confort.

Responsabilitățile tale vor include:

Ambalarea, etichetarea și baxarea produselor conform standardelor noastre de calitate și siguranță.

Operarea utilajelor semi-automate pentru a asigura un proces eficient de producție.

Manipularea și cântărirea cu atenție a materiilor prime esențiale în producția noastră.

Curățarea și menținerea echipamentelor din fabrică în stare optimă de funcționare.

Depozitarea produselor finite pe paleti și asigurarea manipulării acestora în condiții de siguranță.

Respectarea cu strictețe a regulilor și procedurilor noastre de securitate și siguranță la locul de muncă.

Cerinte:

Absolvent/ă de liceu

Experiența anterioară este un plus

Atenție la detalii

Capacitate de muncă în echipă

Responsabilitate și seriozitate

Disponibilitate de lucru în 2 schimburi

Beneficii:

Transport asigurat pe raza orașului Iași la sediul din Parc Industrial Miroslava

Salariu la timp + bonuri de masă de 40 lei / zi

Reducere la achiziția de produse de curățenie Misavan