Aplica spontan

Merchandiser - Bucuresti

Data introducerii: 15 martie 2024

Responsabilitati:

  • Plasarea si asigurarea necesarului de marfa la raft conform standardelor si obiectivelor companiei, inclusiv ordonare și expunere adecvata a produselor;
  • Urmarirea stocului in vederea realizarii unei comenzi optime, asigurand disponibilitatea produselor pe raft;
  • Negocierea cu clientii pentru obtinerea celor mai bune conditii de plasare a produselor Misavan;
  • Promovarea de produse clientilor HoReCa.

Cerinte:

  • Abilități bune de comunicare si negociere;.
  • Orientare catre rezultate;
  • Experienta in merchandising.

Beneficii:

  • Bonus de vacanta si prime de sarbatori. Tichete de masa in valoare de 40 lei / zi.
  • Instrumente de lucru pentru a-ti desfasura activitatea in conditii optime;
  • Suport pentru dezvoltare profesionala (program de integrare profesionala, cursuri de demo de produse, plan de cariera, platforma E-learning cu materiale pe care sa le folosesti sa investesti în educația ta profesională);