Aplica spontan

Specialist resurse umane senior - Iasi

Data introducerii: 19 ianuarie 2024

Responsabilitati:

  • Realizarea procesului de recrutare pentru a asigura atragerea și selectarea celor mai buni candidați pentru diversele poziții disponibile în companie;
  • Colaborarea strânsă cu managerii departamentelor pentru a identifica nevoile de personal și pentru a dezvolta strategii eficiente de recrutare și selecție;
  • Implementarea și gestionarea programelor de formare și dezvoltare pentru a sprijini creșterea și dezvoltarea continuă a angajaților;
  • Dezvoltarea și implementarea inițiativelor de retenție a personalului pentru a menține angajații talentați și motivați.

Cerinte:

  • Experiență relevantă în domeniul resurselor umane, cu accent pe recrutare.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Orientare către rezultate și atenție la detalii.
  • Experiență în gestionarea proiectelor și în coordonarea inițiativelor de resurse umane.

Beneficii:

Reducere la achizitia de produse de curatenie Misavan.
Transport asigurat pe raza orasului Iasi.
Accest la platforma de E-learning si la Biblioteca Cartilor Calatoare daca vrei sa investesti in dezvoltarea ta personala