Aplica spontan

Facturist/a contabilitate primara - Iași

Data introducerii: 19 ianuarie 2024

Responsabilitati:

Ai cunostinte de contabilitate primara si experienta in facturare, preferabil in WinMentor dar nu obligatoriu, si iti cauti o echipa alaturi de care sa-ti petreci cele 8 ore la serviciu?

Locuiesti in Iași? Poti fi chiar tu persoana pe care ne dorim sa o angajam!

Iata ce vei face:

  • Intocmirea documentatiei necesare distributiei de produse: facturi, chitante, avize, foi de varsamant, documente de transport;
  • Intocmirea receptiilor si comenziilor pentru diferite produse;
  • Operare in programul de contabilitate WinMentor.

Cerinte:

  • Cunoștințe de contabilitate primară;
  • Cunoștințe operare PC: MS Office, Internet, Email;
  • Studii medii finalizate.
  • Domiciliu stabil in Iasi.

Beneficii:

  • Incadrarea pe post de contabil daca ai studii economice;
  • Reducere la achizitia de produse Misavan;
  • Suport de la colega de birou care a lucrat pe aceasta functie si care va fi alaturi de tine pe toata perioada de acomodare
  • Acces la platforma E-learning Misavan si la Biblioteca Cartilor Calatoare Misavan daca doresti sa investesti in dezvoltarea ta personala.